Pokaż nowe posty | Oznacz wszystkie jako przeczytane | Szukaj
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bieszczady
Autor Wiadomość
junak56 Offline
Nieobecny

Ilość postów: 1
Reputacja: 0
Bieszczady
Polecam wszystkim nasze Bieszczady. Tam jest cudownie i można po prostu zapomnieć o codziennych kłopotach. Tam życie biegnie nieco inaczej.
26-07-2014 14:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
alean Offline
Przedszkolak

Ilość postów: 12
RE: Bieszczady
Faktycznie, życie tam jest o wiele spokojniejsze. Pozbawione codziennej wielkomiejskiej gonitwy, wyścigu szczurów i konsumpcjonizmu. Słyszałam, że jest nowy trend - młodzi ludzie ze stolicy przenoszą się w Bieszczady i pracują zdalnie.
31-07-2014 14:15
jalcyn Offline
Nieobecny

Ilość postów: 8
O, tak, Bieszczady są świetne. Nikt, kto tam był nie zaprzeczy, że te góry mają swój niepowtarzalny urok, który trudno znaleźć gdzieś indziej.
Sam bardzo lubię to miejsce, byłem tam kilkukrotnie. Jeśli ktoś chce, żeby mu polecić nocleg, to moim zdaniem tylko OSW Skalny: http://www.qtravel.pl/karpatia/osw-skaln...zady-51250
To bardzo miłe miejsce, znajduje się w Polańczyku, na cyplu nad jeziorem. Widok z okna nie do porównania.
I standard też dość wysoki.
25-05-2015 09:44
michal78 Offline
Nieobecny

Ilość postów: 4
Marzę o wyjeździe w Bieszczady. Za każdym razem, kiedy słucham SDM, to mam większą i większą ochotę, żeby tam pojechać. Możecie powiedzieć, gdzie warto się tam wybrać? Nie chodzi mi o ośrodki, a raczej o trasy piesze bądź rowerowe.
18-06-2015 13:28
Odpowiedz 

Otrzymałeś odpowiedź na swoje pytanie? Nie zapomnij podziękować :). Wystaw ocenę w gwiazdkach!