Pokaż nowe posty | Oznacz wszystkie jako przeczytane | Szukaj

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
czy ktoś z Was jest już po studiach?
Autor Wiadomość
Enkeli Offline
Student

Ilość postów: 357
Reputacja: 2

hm, jak na mój gust, to chodziło o magisterskie, ale niech założyciel tematu się wypowie.... Smile

A gdzie studiujesz? w czym się specjalizujesz?

minä arvostan elämän kauneutta koska tiedän sen katkeruuden
08-04-2008 19:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcinB Offline
Licealista

Ilość postów: 207
Reputacja: 0

tak zgadza się chodziło mi o magisterskie studia Smile doktoranckie też mogą być SmileSmileSmile
09-04-2008 07:48
draco Offline
Student

Ilość postów: 345

Piszę doktorat na Wydziale Geologii UW. Nie jest cudownie, ale też nie można zbytnio narzekać.

Koło Młodych Geografów Oddziału Olimpijskiego Polskiego Towarzystwa Geograficznego
13-04-2008 14:59
Olivia Soprano Offline
Student

Ilość postów: 290
Reputacja: 1

Z czego dokładnie? U kogo? W którym instytucie? Jakbym była z Warszawy to bym poszła do prof. Słaby na petro.

NATO - NAprzód TOwarzysze
13-04-2008 22:45
draco Offline
Student

Jestem w Zakładzie Petrologii i zajmuję się deterioracją kamieni okładzinowych. Moim opiekunem póki co jest prof. Barczuk.

Olivia Soprano, jak chcesz się zajmować petrologią, to najlepiej Warszawa lub UŚ. We Wrocławiu nawet nie otworzyli specjalizacji, zaś pozostałe ośrodki są tak małe, że nie prowadzą specjalizacji GMP.

Koło Młodych Geografów Oddziału Olimpijskiego Polskiego Towarzystwa Geograficznego
14-04-2008 10:05
Olivia Soprano Offline
Student

We Wrocławiu jest nawet Samodzielna Pracownia Petrologii Eksperymentalnej... Więc nie wiem skąd masz dane że nie otworzyli specjalizacji: http://www.ing.uni.wroc.pl/~jpuz/SPPE/
Jak na razie zaczynam ITNem na UJcie (zakład Min - pet - tzw. "trzecie piętro", więc specjalizacja też jest, choć ośrodek mały) u prezesa PTMin zresztą, a potem się zobaczy - ostatecznie teraz studia są trójstopniowe i można po świecie poskakać Smile

14-04-2008 18:43
draco Offline
Student

Olivia, za mało jeszcze wiesz o funkcjonowaniu instytutów naukowych, więc proszę nie podawaj faktów, za którymi nie wiesz, jakie układy stoją. Chętnie wyjaśniłbym Ci sytuację, ale internet nie jest do tego dobrym miejscem.

15-04-2008 15:50
Olivia Soprano Offline
Student

Wiem więcej, niż przypuszczasz, uwierz. Może dla Ciebie jestem naiwna, ale zaliczyłam już jedno SSP PTminu (dokładniej to jeśli ktoś nie wierzy http://www.ptmin.edu.pl ) i kilka innych konferencji tudzież rozmów z przyszłym prom. (prof. Słaby, ludźmi z Wrocławia et cetera), musiałam otrzaskać się z tym lub z tamtym układem i czuję się uświadomiona.
Wiadomo, że wiele jest mafii i interesów, ale to, że pan X zabrania się swoim podopiecznym kontaktować z panem Y albo każe im rywalizować z ludźmi pana Z, który nie lubi pana X, albo pan X chce się wybić ponad resztę i odcina się od środowiska, albo przyjmuje tylko tych czy tamtych, nie znaczy, że gdzieś nie ma otwartej specjalizacji. Jest to rzecz OBIEKTYWNA. Mogę wymienić ludzi z petro nawet z Poznania, choć to mały ośrodek.
Nie wiem, co chcesz mi insynuować czy sugerować. Kieruję się faktami. A jak jest, poznam w trakcie, w końcu każdy musi przez to przejść. Jesteś szpiegiem układu czy petrologiem? Bo dopóki każdy jest bardziej petrologiem niż intrygantem, instytuty funkconują normalnie (w jednym jestem ze 4 lata). I na pewnym etapie ludzie powinni coś reprezentować swoją postawą. Jeśli jest gdzieś specjalizacja, to jest. Nawet, jeśli stoi za nią sam bin Laden.
Poza tym, będąc w służbie nauce, nie możesz straszyć w ten sposób rekrutów jakiegokolwiek ośrodka. Fe.
Ta dyskusja jest trochę bez sensu.
Inna sprawa, że raczej każdy szanujący się ośrodek dydaktyczny specjalizację podobną do GMP otwiera.
Poza tym na 2 kier. idę, a fizykę chcę skończyć w Krakowie.

15-04-2008 17:52
kania033 Offline
Przedszkolak

Ilość postów: 17
RE: czy ktoś z Was jest już po studiach?
Piszę doktorat na Wydziale Geologii UW. Nie jest cudownie, ale też nie można zbytnio narzekać

kliknij
http://www.imeble-warsztatowe.pl/wozki-warsztatowe.php
szafy warsztatowe

http://www.modlinp38.pl/
http://www.sushistudio.pl/
fotografia ślubna śląsk
04-12-2013 23:22
igorrr Offline
Uczeń

Ilość postów: 26
Ja też już skończyłem studia.
14-12-2013 13:55
kroliczek_83 Offline
Nieobecny

Ilość postów: 1
...też..

Pozdrawiam, kroliczek_83
15-12-2013 14:59
anatologia Offline
Nieobecny

Ilość postów: 0
Studiowałam filologię angielską, ale rzuciłam ją, bo to zdecydowanie nie było to. Teraz zastanawiam się nad dziennikarstwem i komunikacją społeczną.
05-03-2014 10:26
aniakater Offline
Gimnazjalista

Ilość postów: 54
Również jestem po studiach - magisterskich
05-03-2014 13:39
avenue160 Offline
Nieobecny

Ilość postów: 1
Ja jestem po studiach Smile Ukończyłam studia na kierunku bankowość i finanse. Właśnie jestem na etapie poszukiwania pracy. Zawsze chciałam pracować w ubezpieczeniach, więc póki co jestem na stażu, żeby nabyć trochę doświadczenia.

Najlepszy broker
11-03-2014 12:25
aniakater Offline
Gimnazjalista

Ilość postów: 54
A w jakiej firmie jesteś na stażu, jeśli można wiedzieć?
12-03-2014 18:50

Otrzymałeś odpowiedź na swoje pytanie? Nie zapomnij podziękować :). Wystaw ocenę w gwiazdkach!