Pokaż nowe posty | Oznacz wszystkie jako przeczytane | Szukaj
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gdzie byście chcieli pojechać zagranicą?
Autor Wiadomość
Kamilka853 Offline
Nieobecny

Ilość postów: 4
Reputacja: 0
RE: Gdzie byście chcieli pojechać zagranicą?
Mi marzy się podróż do Chorwacji i CzarnogórySmile
29-01-2014 13:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
ganga Offline
Uczeń

Ilość postów: 27
Chorwacja jest piękna, byłam w zeszłym roku i zakochałam się w tym kraju. Tym razem jednak marzy mi się pojechać gdzieś dalej, last minute Egipt wychodzi super tanio w tym roku, ale nie wiem, czy tam już jest bezpiecznie, żeby pojechać na wakacje?
20-02-2014 16:47
paula321549 Offline
Przedszkolak

Ilość postów: 21
Ja od dłuższego czasu chciałam się wybrać do Turcji ponieważ słyszałam wiele dobrego o tym kraju.
W koncu postanowiliśmy z mężem pojechać i lecimy do Marmaris: http://www.qtravel.pl/inspiracje/marmaris-turcja-id221 Jest to kurort w Turcji Egejskiej, tuż przy greckiej wyspie Rodos. Ceny były przystępne ponieważ pod koniec czerwca za hotel 4* z pełnym wyżywieniem all inclusive płaciliśmy 1700 zł za osobę tak więc nie jest źle Wink
Zainspirowały mnie plaże:
[Obrazek: magic_life_marmaris_plaza1.jpg]
16-05-2014 12:45
adelka88 Offline
Uczeń

Ilość postów: 47
A mi się od jakiegoś czasu marzy profesjonalne Safari. I myslimy razem z mężem aby wybrać się na taki wyjazd na początku przyszłego roku. W zasadzie ot musimy się trochę pospieszyć ponieważ właśnie teraz biura zapisują na takie wakacje.
W zasadzie już wiemy z kim pojedziemy ale jeszcze nie jesteśmy pewni co do konkretnego kierunku: Kenia czy Tanzania.
Wybraliśmy to biuro:
http://www.memories.pl/home/lp/id/5/safari-podroz-zycia
Byliśmy z nimi w zeszłym roku w Tajlandii. Bardzo dobra organizacja, od razu ma się świadomość ile wszystko będzie kosztowało a przede wszystkim bardzo dobrze przygotowany program. Wiele innych biur mają w ofercie albo zwiedzanie albo wypoczynek. A z nimi ma się trochę tego i trochę tego. Tak więc sporo się zwiedzi ale jednocześnie nie jest się zmęczonym.
04-09-2014 13:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
kastekff Offline
Nieobecny

Ilość postów: 3
HAWAJE, ARGENTYNA

To coś co mi się marzy.
07-09-2014 18:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
aniakater Offline
Gimnazjalista

Ilość postów: 54
Argentyna jest dla mnie kusząca - przyznam, ale już Hawaje to nie do końca moje klimaty. Bardzo lubię spędzać wakacje aktywnie i wybieram takie miejsca gdzie zdecydowanie jest co robić.
16-09-2014 07:39
Odpowiedz 

Otrzymałeś odpowiedź na swoje pytanie? Nie zapomnij podziękować :). Wystaw ocenę w gwiazdkach!