Pokaż nowe posty | Oznacz wszystkie jako przeczytane | Szukaj
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gdzie na weekend ze znajomymi do Europy ?
Autor Wiadomość
adelka88 Offline
Gimnazjalista

Ilość postów: 56
Reputacja: 0
Gdzie na weekend ze znajomymi do Europy ?
Cześć. Szukamy obecnie ze znajomymi tanich lotów z jednego z południowych lotnisk w Polsce. Interesują nas kierunki europejskie, oczywiście najlepiej jakby było tanio Tongue Wiadomo przecież jak wygląda nasza studencka kieszeń Tongue
Może macie obecnie jakieś fajne propozycje?
28-12-2014 19:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
rurek Offline
Uczeń

Ilość postów: 40
RE: Gdzie na weekend ze znajomymi do Europy ?
Może wybierzcie się do Londynu? Jest tam cała masa darmowych atrakcji tak więc na pewno będziecie mieli co robić. Praktycznie wszystkie najważniejsze muzea są za darmo. National Gallery, muzeum Wiktorii i Alberta, Muzeum Historii Naturalnej.
Loty również można zabukować sobie po taniości. Zerknij sobie na stronę lotniska w Pyrzowicach: https://www.katowice-airport.com/ . Latają tam takie tanie linie jak Ryanair czy Wizzair. Mają często dobre promocje, w ramach których można polecieć za kilkadziesiąt złotych za osobę...
29-12-2014 08:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
tomekprusik Offline
Nieobecny

Ilość postów: 2
w zeszłym roku byliśmy w Rzymie w weekend, gorąco polecam
19-01-2015 08:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
jalcyn Offline
Nieobecny

Ilość postów: 8
A nie myśleliście o Chorwacji? Szczególnie polecam Dubrownik. Tu możecie więcej o tym mieście przeczytać: http://www.qtravel.pl/inspiracje/dubrownik-id23
Jest tam wiele atrakcji dla turystów, więc obawiam się, że weekend to może być mało, ale od czegoś trzeba zacząć. No i jednak, jeśli zależy wam na tym, żeby było w miarę tanio, to radziłbym skupić się na krajach postsowieckich i właśnie na Półwyspie Bałkańskim. Tam jednak samo utrzymanie się jest dużo tańsze niż w krajach zachodnich. Chodzi przede wszystkim o jedzenie i noclegi.
[Obrazek: 4637534-chorwacja-dalmacja-dubrownik-900-596.jpg]
22-01-2015 13:57
kamilka34 Offline
Nieobecny

Ilość postów: 1
Też szukałam czegoś w Chorwacji, chciałabym zobaczyć jeziora plitwickie tyle, że chcę też zobaczyć Durbownik, da się to jakoś połączyć? To prawie 250 km odległości. Pomóżcie, doradźcie. Lepiej wycieczka objazdowa czy wczasy i dokupić sobie wycieczkę żeby zwiedzić PN Krka?? Chcę jechać do Chorwacji na 8-10 dni.

Sprawdź najciekawsze zielone szkoły dla najmłodszych!
18-02-2015 12:58
marcepanowski Offline
Nieobecny

Ilość postów: 3
polecam Wiedeń Polskim Busem, tanio i sprawnie

nazwy miast pisze się dużą literą -Luca

Droga stworzenia - Genway
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-02-2015 21:33 przez luca. Edit Reason: )
19-02-2015 14:21
galos Offline
Nieobecny

Ilość postów: 4
Naprawdę warto zobaczyć Wenecję, nie pożałujesz takiego wyjazdu Smile
23-02-2015 12:49
galos Offline
Nieobecny

Mogę ci powiedzieć, że korzystałem z usług firmy Word Travel i jestem bardzo zadowolony Smile warunki były bardzo dobre, opieka i wszystko inne zapewnione,a ceny nawet nie wygórowane Smile Jeśli ktoś będzie potrzebował zamieszczam link Smile http://www.favore.pl/365345_biuro-podroz...eckie.html
02-03-2015 15:04
gangamstyle7
Unregistered

Już po majówce, ale tak na kolejny raz polecam Wilno. Przepiękne urokliwe miasto Wink Byliśmy ze znajomymi komunikacją pks, spaliśmy w hostelu, poznaliśmy miłych Ukraińców i mieliśmy mnóstwo dobrych przygód. Wink
17-05-2015 14:31
Zacytuj ten post w odpowiedzi
Managame Offline
Nieobecny

Ilość postów: 6
Moi znajomi kupują bilety przez internet. Takie rezerwacje są zazwyczaj tańsze i trafi się czasami niesamowicie kusząca oferta. Przejrzałabym także oferty biura podróży. Zazwyczaj są bardzo drogie ale i tam są perełki, w których można odnaleźć jakieś zaskakujące promocje.
Najważniejsze, żebyście naszykowali jakieś plany awaryjne. Moja koleżanka jak jechała stopem przez Europę, to nauczyła się kilku piosenek. Jak jej brakowało pieniędzy to śpiewała i już na obiadek miała. Jest też wiele stron, gdzie jest baza miejsc, w których są dobrzy ludzie, którzy za darmo człowieka przenocują. Warto szukać i pytać.
Ps mój znajomy, co jechał z tą koleżanką stopem tańczył. A że tańczyć nie umiał, to ludzie ubawieni straszliwie, dawali duże 'podziękowania' w formie pieniężnej. Zatem nie zapomnijcie kapelusza czy tam plastykowego kubeczka!

Mana Game - Przez tę grę nieświadomie nauczyłam się przedsiębiorczości. Chciałam mieć najwyższe statystki w grze, a nieumyślnie zostałam geniuszem ekonomicznym. Jak żyć? :(
20-05-2015 09:30
tosia12 Offline
Nieobecny

Ilość postów: 5
Ja zawsze przepłacam. Jakoś moi znajomi wiecznie wynajdują jakieś atrakcyjne oferty. A ja nie Sad Jak macie jakieś sprawdzone sposoby, to podzielcie się Sad Przyłączam się do pytania!!

Mitra - nowe spojrzenie na biznes.
12-06-2015 15:12
michal78 Offline
Nieobecny

Wybieram się ze znajomymi na Węgry. Hotele w Budapeszcie są w cenie hosteli w innych krajach. Ceny jak w Polsce, a do zobaczenia dużo. Mamy zamiar też zahaczyć o Wiedeń albo o Jezioro Balaton.
18-06-2015 13:29
ankanowa Offline
Nieobecny

Ilość postów: 2
... do Berlina Smile Jeżdżę tam dość często i zawsze dobrze się bawie. Nigdy się nie nudzę. Polecam

Anka
26-06-2015 14:09
Joanna492 Offline
Nieobecny

Praga. Piękne i urocze miejsce Smile Ciekawy klimat, pyszne jedzenie i dużo miejsc do zwiedzania. Tongue
30-03-2016 12:07
geovea Offline
Nieobecny

Najlepiej uzależnić wyjazd od tego, gdzie tanie bilety i sukcesywnie zwiedzić WSZYSTKO.
03-04-2016 22:49
Odpowiedz 

Otrzymałeś odpowiedź na swoje pytanie? Nie zapomnij podziękować :). Wystaw ocenę w gwiazdkach!