Pokaż nowe posty | Oznacz wszystkie jako przeczytane | Szukaj
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gdzie ubezpieczyć samochód ?
Autor Wiadomość
rurek Offline
Uczeń

Ilość postów: 40
Reputacja: 0
Gdzie ubezpieczyć samochód ?
Będę podróżował po Europie. Gdzie ubezpieczyć samochód abym nie miał problemów np w takiej Hiszpanii?
08-08-2013 13:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
adelka88 Offline
Gimnazjalista

Ilość postów: 56
RE: Gdzie ubezpieczyć samochód ?
Z tym pytaniem o ubezpieczenie OC zgłoś się do CUK. Mają tam oferty z 20 towarzystw ubezpieczeniowych. Gdzie jak nie tam Ci pomogą. Lepiej nie ryzykować i nie wyjeżdżać z kiepską polisą.
08-08-2013 18:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
marconi Offline
Nieobecny

Ilość postów: 1
Witam ! Osobiście polecam hdi. Posiadam parę samochodów ubezpieczyciel rzetelny.

Zrobimy to za Was ! przeprowadzki z uśmiechem.
13-08-2013 17:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
marconi Offline
Nieobecny

Witam ! Osobiście polecam hdi. Posiadam parę samochodów ubezpieczyciel rzetelny.

Zrobimy to za Was ! przeprowadzki z uśmiechem.
13-08-2013 17:04
Pomocny_alex Offline
Nieobecny

Ja mój wyjazd do Chorwacji ubezpieczałem w AXA, warto zapoznać się z opiniami na temat danego ubezpieczyciela w internecie. Miałem korzystać z mbank direct ale miał kiepskie opinie.

Polecam usługi mojej firmy: http://auto-pomoc-warszawa.pl oraz zapraszam na moją stronę o motoryzacji: motoklimat
14-08-2013 11:13
Brand Offline
Nieobecny

Ilość postów: 4
A może nasze tradycyjne PZU? Miałam wykupione dodatkowe ubezpiecznie podczas wyjazdu do Egiptu, podczas choroby córeczki bardzo szybko i sprawnie zareagowali, byłam zadowolona, może w przypadku samochodu jest podobnie...
17-08-2013 21:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Radosław1990 Offline
Nieobecny

Warto jest wejść na porównywarke ubezpieczeń i tam sprawdzić ofertę. Ja ostatnio jak porównywałem to skorzystałem ze strony http://kalkulator-oc-ac.auto.pl i potem zadzwoniłem do danego towarzystwa i okazało się ok.
23-10-2013 18:47
Odpowiedz 

Otrzymałeś odpowiedź na swoje pytanie? Nie zapomnij podziękować :). Wystaw ocenę w gwiazdkach!

Skocz do: