Pokaż nowe posty | Oznacz wszystkie jako przeczytane | Szukaj
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GeoZone zaprasza do współpracy
Autor Wiadomość
arrturro Offline
SM Don Arrturro

Ilość postów: 2 196
Reputacja: 8
RE: GeoZone zaprasza do współpracy
hoho...rozkręcamy się...fajnie Big Grin

http://centruminicjatyw.org
http://olimpiadageograficzna.edu.pl
26-09-2007 22:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
noe_83 Offline
prof. zw. dr hab. inż. GeoForum

Ilość postów: 1 069

hmm, może swojego licencjata tu zamieszczę ? lol

"Nic nie przyniesie większej korzyści ludzkiemu zdrowiu oraz nie zwiększy szans na przetrwanie życia na Ziemi w tak dużym stopniu, jak ewolucja w kierunku diety wegetariańskiej."

Albert Einstein
26-09-2007 22:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
arrturro Offline
SM Don Arrturro

Ilość postów: 2 196

a jaki temat?

http://centruminicjatyw.org
http://olimpiadageograficzna.edu.pl
26-09-2007 22:58
noe_83 Offline
prof. zw. dr hab. inż. GeoForum

Ilość postów: 1 069

"Monografia Lasu Karolewskiego i okolic wsi Róża" Big Grin czyli wszystko o kawałku powiatu pabianickiego wink

"Nic nie przyniesie większej korzyści ludzkiemu zdrowiu oraz nie zwiększy szans na przetrwanie życia na Ziemi w tak dużym stopniu, jak ewolucja w kierunku diety wegetariańskiej."

Albert Einstein
26-09-2007 23:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
marcinB Offline
Licealista

Ilość postów: 207
Reputacja: 0

fajnie podoba mi się ten pomysł, może sam coś umieszczęSmile
06-03-2008 10:37
marcinB Offline
Licealista

Ilość postów: 207
Reputacja: 0
Re: GeoZone zaprasza do współpracy
snaakee napisał(a):Informuję wszystkich, ze nasz portal w ramach rozbudowy poszukuje tekstow do zamieszczenia - jestesmy w szczegolnosci zainteresowani referatami z geografii oraz notatkami i rysunkami. Wszystkie prace musza miec forme elektroniczna, nie moga byc zamieszczone na innych stronach oraz musza byc wlasnoscia ich autorow. Za prace oferujemy wynagrodzenie ustalone indywidualnie w zaleznosci od jakosci pracy. Jezeli ktos jest zainteresowany zamieszczeniem pracy, prosze o kontakt na pw lub e-mailem w celu dalszych ustalen.

Pozdrawiam.

Mam pytanie jakie artykuły wchodzą w rachubę? tzn jak długie i z jakiej tematyki najbardziej są potrzebne??
07-03-2008 10:06
snaakee Offline
Administrator

Ilość postów: 1 703
Reputacja: 5

Przepraszam Marcinie, że dopiero teraz, ale wcześniej mi Twoje pytanie umknęło. Dopiero jak ktoś jakiś spam wrzucil do tego tematu i musialem usunąć, to zwróciłem uwagę na Twojego posta. Tematyka - dowolna związana z geografią, ochroną środowiska, wiedzą o świecie, turystyką. Chociaż szczególnie poszukujemy materiałów stricte szkolnych typu referaty, opracowania.

pozdrawiam,
GeoZone.pl - serwis geograficzny
07-05-2008 21:02
qmate Offline
Student

Ilość postów: 625
Reputacja: 19
Pozwolę sobie odświeżyć temat i zapytać: jak idą przygotowania bo nic nie słychać z Waszej strony? Geozone miało być mocno rozbudowane Big Grin, swego czasu sporo o tym się pisało Big Grin I jak idzie coś?
22-03-2009 21:29
snaakee Offline
Administrator

Specjalnie dla Ciebie qmate i dla innych zainteresowanych również Wink.

Przebudowa jest w dwóch etapach. 1 etap polega na zbudowaniu nowego silnika portalu (działka Nowakera) i przeniesieniu części materiałów ze starego serwisu. Aktualnie przenieśliśmy około 3/4 treści starego serwisu. Trwają prace nad kodem strony. Z tego, co wiem, to aktualnie myślimy, jak przenieść dane statystyczne tak, żeby bazę można było łatwo powiększać o nowe zbiory i aktualizować w miarę pojawiania się nowych danych.

2 etap będzie polegał na wzbogaceniu serwisu o nowe treści. Chodzi tutaj o opracowania tematów, referaty, ciekawostki, mapy, olimpiady, testy on-line. Jest to stosunkowo trudne zadanie, bo robienie nowych materiałów trwa dość długo.

Dlatego, jeżeli macie jakieś własne referaty, opracowania, notatki, mapki wykonane samemu i macie przeświadczenie, że mogą wspomóc innych, to nie pogniewamy się, jeżeli prześlecie to do nas, a my udostępnimy innym użytkownikom.

Realnie oceniam, że w wakacje nowy portal będzie w fazie beta testów, a od nowego roku szkolnego/akademickiego będzie nowiutki i świeżutki Smile.

Tyle z mojej strony. Może Nowaker będzie miał ochotę się (wy)zwierzyć jeszcze Wink.

pozdrawiam,
22-03-2009 23:02
qmate Offline
Student

Ilość postów: 625
Reputacja: 19
Aha to fajnie, bo już myślałem że porzuciliście pracę nad nowym serwisem Big Grin

Ja Wam mogę przesłać prezentację o transporcie lotniczym robioną kiedyś na lekcję. Jest zrobiona w PowerPoincie. Zresztą - lubię robić w PowerPoincie takie rzeczy to coś się pokombinuje. Jutro Ci prześle to o tym transporcie.
22-03-2009 23:55
snaakee Offline
Administrator

Jak będzie nowy Geo śmigał, nie omieszkamy się zgłosić Wink.

pozdrawiam,
22-03-2009 23:59
prof. miodzio (miodek) Offline
Guru

Ilość postów: 412
Reputacja: 1
analiza gospodarki turystycznej Austrii. Pracę na taki temat mogę podrzucić, aby wstawić gdzieś w coś... Smile 36 stron w wordzie Smile Praca pisana wraz z moją koleżanką ze studiów. Jakby co, to odpowiednie osoby proszę o kontakt na PW.

"Co za dużo to niedobrze" jak powiada mój prof. dr hab. inż
28-04-2009 18:38
Odpowiedz 

Otrzymałeś odpowiedź na swoje pytanie? Nie zapomnij podziękować :). Wystaw ocenę w gwiazdkach!