Pokaż nowe posty | Oznacz wszystkie jako przeczytane | Szukaj
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Helsinki
Autor Wiadomość
anilana Offline
Student

Ilość postów: 624
Reputacja: 16
Helsinki
Wybieram się do Finlandii na początku września. Wiekszość czasu spędzę w "interiorze" ale jeden dzień w Helsinkach. Możecie mi polecic jakis fajny przewodnik albo stronke o tym mieście żebym mogła przygotować interesującą trasę zwiedzania?

Pozdrawiam, Anula
16-08-2013 11:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
chaczu Offline
Nieobecny

Ilość postów: 5
Reputacja: 0
RE: Helsinki
Znasz język? Bo stronke mozna polecic w polskim jezyku albo ojczystym finskm Smile

Gorąco zapraszam na mój portal - www.e-kaszuby.pl :)
16-08-2013 13:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
anilana Offline
Student

Ilość postów: 624
Reputacja: 16
RE: Helsinki
(16-08-2013 13:54)chaczu napisał(a):  Znasz język? Bo stronke mozna polecic w polskim jezyku albo ojczystym finskm Smile
No chaczu oczywiście że nie znam języka (tylko trochę angielski, francuski i rosyjski - fiński mnie przerasta). Jadę tam tylko na 7 dni z czego 5 będę porozumiewać się w języku Shakespeare'a natomiast jeden w Helsinkach i szukam dobrego przewodnika albo strony - najlepiej po polsku (musze przygotować taka zabawę dla milusińskich i mini przewodnik). Mape nabedę w przyszłym tygodniu. Generalnie chodzi o to że o Helsinkach nic nie wiem a chcę komuś pokazać kilka fajnych rzeczy

Pozdrawiam, Anula
16-08-2013 15:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Odpowiedz 

Otrzymałeś odpowiedź na swoje pytanie? Nie zapomnij podziękować :). Wystaw ocenę w gwiazdkach!

Skocz do: