Pokaż nowe posty | Oznacz wszystkie jako przeczytane | Szukaj
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
matura geografia - książki
Autor Wiadomość
samograjka Offline
Nieobecny

Ilość postów: 1
Reputacja: 0
matura geografia - książki
hej Smile piszę maturę z geografii w 2015 (jeszcze stara podstawa). Chcę zdawać rozszerzoną, jednak mój poziom wiedzy jest dość niski, ale mam nadzieję, że uda mi się to nadrobić. Niestety mój poziom nauczania geografii w szkole również nie jest wysoki, mam wrażenie, że sorka po prostu sobie olewa, zapewne dzięki postawie całej klasy, ale.. i wlaśnie musiałabym się nastawić na to, że sama muszę ogarnąć materiał.. bardzo zależy mi na osiągnięciu wysokiego wyniku, jednak z głowy całej wiedzy nie wyciągnę Big Grin
mam vademecum z operonu. na jakie książki z zadaniami warto zwrócić uwagę? a co z podręcznikami? kupować jakieś? zależałoby mi żeby w nich coś było, żeby sie czegoś nauczyć, a nie mieć żeby mieć Shy
04-03-2014 19:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
saa Offline
Uczeń

Ilość postów: 43
RE: matura geografia - książki
polecam podręczniki do nowej podstawy programowej - dobrze napisane, dużo można się z nich nauczyć. Ciekawa jest też książka z testami maturalnymi z PWNu. Zadania w niej są trudne, ale dzięki temu można się lepiej przygotować do egzaminu Smile
07-03-2014 21:14
Magellan693 Offline
Nieobecny

Ilość postów: 6
Geografia. Matura 2015. Vademecum. Zakres rozszerzony
Praca zbiorowa, rok wydania 2014, oprawa miękka, wydawnictwo: OPERON, GEOGRAFIA FIZYCZNA Piotr Czubla, Elżbieta Papińska, podręcznik - zakres rozszerzony
- GEOGRAFIA SPOŁECZNO-EKONOMICZNA Jadwiga Kop, Maria Kucharska, Elżbieta Szkurłat, podręcznik - zakres rozszerzony, wyd. PWN
- GEOGRAFIA część 1 Jadwiga Kop, Maria Kucharska, Elżbieta Szkurłat, podręcznik - zakres podstawowy, wyd. PWN
- GEOGRAFIA część 2 Jadwiga Kop, Maria Kucharska, Elżbieta Szkurłat, podręcznik - zakres podstawowy, wyd. PWN
- GEOGRAFIA MATURA NA 100% Jadwiga Kop, Maria Kucharska, Elżbieta Szkurłat, repetytorium, wyd. PWN
- GEOGRAFIA POLSKA Jan Wójcik, Hanna Staniów, Piotr Staniów, podręcznik - zakres podstawowy i rozszerzony, wyd. NOWA ERA
- GEOGRAFIA ŚWIAT Hanna Staniów, Piotr Staniów, podręcznik - zakres podstawowy i rozszerzony, wyd. NOWA ERA
- OPERON GEOGRAFIA MATURA 2012 Janusz Stasiak, Zbigniew Zaniewicz, vademecum - poziom podstawowy i rozszerzony, wyd. OPERON
- GEOGRAFIA zadania na mapach konturowych i topograficznych Roman Domachowski, Grażyna Młynarczyk, Ewa Pelle, ćwiczenia, wyd. PWN
- Atlas geograficzny, zakres podstawowy i rozszerzony, wyd. ORTUS
03-05-2016 20:15
Pogool Offline
Nieobecny

Ilość postów: 5
Wiecie może kiedy jest matura z geografii? Bo chętnie sobie przeglądnę arkusz i zobaczę co to w tym roku wymyślili i jak bym sobie poradził. Smile
05-05-2016 09:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Cinekgeo Offline
Przedszkolak

Ilość postów: 16
13 maja piątek o godzinie 14 Smile
05-05-2016 21:56
anian1
Unregistered

zazdroszczę ludziom, którym geografia łatwo idzie
09-05-2016 13:33
Zacytuj ten post w odpowiedzi
Bedion25 Offline
Nieobecny

Nie mów, że masz problemy z geografią na poziomie szkolnym? Przecież to sama przyjemność, nie spotkałem jeszcze osoby żeby miała zagrożenie z tego przedmiotu. Fizyka czy Matematyka to bym zrozumiał, ale geografie nawet możesz wykuć jak Ci się to nie podoba.
17-05-2016 11:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Etaask Offline
Nieobecny

Ilość postów: 4
Wiesz, każdy może być z czegoś słaby, a z innej dziedziny mocny. Geografia też może sprawiać problem.
17-05-2016 15:11
Ogrillee Offline
Nieobecny

Rzeczywiście rzadko się spotyka, żeby ktoś miał problem z geografią na poziomie szkolnym, ale może się tak zdarzyć. Wszystko możesz nadrobić, geografia jest bardzo ciekawa i warto mieć podstawowe informacje o świecie i krajach.
18-05-2016 13:41
Ktogaly Offline
Nieobecny

Ja polecam GEOGRAFIA MATURA NA 100% Jadwiga Kop, Maria Kucharska, Elżbieta Szkurłat, repetytorium, wyd. PWN. Mi pozwoliła zdać rozszerzoną na 78. Smile Co prawda już chwile temu, więc mógł się program zmienić, ale na pewno książka posiada także aktualne informacje.
20-05-2016 13:02
Odpowiedz 

Otrzymałeś odpowiedź na swoje pytanie? Nie zapomnij podziękować :). Wystaw ocenę w gwiazdkach!