Pokaż nowe posty | Oznacz wszystkie jako przeczytane | Szukaj
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Miedzynarodowa Olimpiada Geograficzna w Brisbane 2006
Autor Wiadomość
bared Offline
Licealista

Ilość postów: 103
Reputacja: 0
Miedzynarodowa Olimpiada Geograficzna w Brisbane 2006
Pisze tego posta prosto z Australii Big Grin , niestety musze krotko, bo mam ograniczony dostep do internetu.
Wczoraj odbylo sie oficjalne zakonczenie olimpiady i oczywiscie ogloszenie wynikow.
Indywidualnie:
1. Jacek Prochniak (zloto) - gratulacje !
2. Kuba Redlicki (zloto) - gratulacje
04-07-2006 14:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
draco Offline
Student

Ilość postów: 346

Oczywiście najgorętsze gratulacje dla całej naszej reprezentacji ! Piąte zwycięstwo w szóstej edycji mówi samo za siebie. Po prostu jesteśmy najlepsi !
A jak żeś sie na wyjazd bared załapał

Koło Młodych Geografów Oddziału Olimpijskiego Polskiego Towarzystwa Geograficznego
04-07-2006 20:13
draco Offline
Student

Pozwolę sobie podpisac zdjęcie. Od lewej: dyr. Kosakowski (KG), Kuba Redlicki (I LO Łódź), Artur Malantowicz (II LO Warszawa), aborygen, Jacek Próchniak (I LO Lublin), Kot (KG), Tomek Przeździecki (III LO Gdynia), sawik (KG), bared. Co najwyżej mogłem pomylić bliźniaków.

Koło Młodych Geografów Oddziału Olimpijskiego Polskiego Towarzystwa Geograficznego
04-07-2006 20:32
draco Offline
Student

Brak komentarzy w tym wątku smuci mnie bardzo. cry Czy mam rozumieć, że użytkownicy Geo Forum startują w OGiON dla papierków? CZy nie cieszą was sukcesy kolegów? Ludzie najważniejsza w tym wszystkim jest dobra zabawa, wiedza i znajomości, które zostają na lata, bo kończą sie małżeństwami.

12-07-2006 18:17
Lord Yaco Offline
Student

Ilość postów: 438

już wróciłem, więc śpieszę z komentarzem Smile
dodam, że Aborygen z plemienia Wamba Wamba Matti Matti (o ile pamiętam)

ode mnie gratulacje dla reszty drużyny i dla naszych przewspaniałych opiekunów wink
a także pozdrowienia dla: Megafona, Duncana, Kath, Kandyda, Kaczek, Tadeja, pana Valliegi, ludzi z Singapore Airlines etc etc Smile

udało się, udało, ale warto zaznaczyć, że w czołówce różnice są już coraz mniejsze, a konkurencja się powiększa. Jeżeli tempo wzrostu olimpiady [cokolwiek chyba za szybkie jednak] się utrzyma to walka na szczycie będzie coraz bardziej spektakularna Smile

a z tymi małżeństwami to nie taka przesada jak możecie myśleć :]

jeżeli ktoś ma jakieś pytanie to chętnie odpowiem, bo teraz muszę się wyspać, więc inwencji mi brakuje

i przede wszystkim II LO Lublin

"Dobrze wychowanych ludzi
zamykanie drzwi nie trudzi "
- Sokrates -
12-07-2006 21:03
scitenmark Offline
Student

Ilość postów: 287

ja bym sie mogl o cos zapytac, tylko nie wiem o co Big Grin ale jak wymysle, to zapytam TongueBig Grin

draco: nie wiem co ma brak komentarzy tutaj do "startowania dla papierków". nie wszyscy biorą udział w OGiN dla przyjemnosci czy dla cieszenia sie z sukcesow inych (swoją drogą gratulację Polacy! Big Grin). a i tak jedno nie ma nic do drugiego. poza tym, wszyscy prawie są pewnie na wakacjach...
to byl bardzo pochopny wniosek mym zdaniem. Dobranoc!

Pozdro, scitenmark :D
13-07-2006 02:25
arrturro Offline
SM Don Arrturro

Ilość postów: 2 236
Reputacja: 8

hej hej!
jak to sie mowi: młody geograf podrozuje...my wlasnie wrocilismy z krainy Aussies i mates'ow...
dolaczam sie do Twych pozdrowien Jacku; dorzucilbym jednak jeszcze Darrena, Arabow, no i jeszcze tego pana od dzipa...ale i tak panie z wiecznym usmiechem na twarzy (Singapore Airlines) rzadza Smile czego nie mozna powiedziec o panach w rozowych t-shirtach... :roll:
czy Ty Jacku tez doznales tego cudownego uczucia, kiedy przylozyles glowe do poduszki na wlasnym lozku??? Big Grin

pozdro dla wszystkich!

Wiwat Kartezjusz!!!

http://centruminicjatyw.org
http://olimpiadageograficzna.edu.pl
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-08-2010 22:51 przez arrturro. Edit Reason: )
13-07-2006 16:24
Lord Yaco Offline
Student

nie doznałem cudownego uczucia, bo mnie upał wykończył... dzisiaj zresztą też... ja chcę do zimnego namiotu! (chociaż jeszcze parę dni temu byłoby 'ja chcę do gorącej Polski) :]

dzisiaj do pozdrowień dorzucam Kobietę z monetą na czole i Człowieka z delfinem na slipach....
i oczywiście Pana, który podrzuca Possumy wink

- Sokrates -
13-07-2006 18:35
tambourine_man Offline
Gimnazjalista

Ilość postów: 79

Rozumiem, że ta olimpiada była trochę... surrealistyczna? Tongue
13-07-2006 19:10
Lord Yaco Offline
Student

głównie dzięki mocnemu wsparciu naszej rozkołysanej wyobraźni :]

- Sokrates -
13-07-2006 19:54
tambourine_man Offline
Gimnazjalista

Ilość postów: 79

Rozumiem, rozumiem, tym bardziej, że wiem do czego zdolna jest wyobraźnia arrturra Smile
13-07-2006 20:15
arrturro Offline
SM Don Arrturro

Ilość postów: 2 236
Reputacja: 8

oj, wyobraźnia Arrturra nie zna granic... :roll:
strzeżcie się wszyscy!!!
pozdrawiam jeszcze Freda z Charleville i trzy panienki z knajpy w Miles Smile
do pozdrowień dołącza się nasza przecudowna opiekunka...

Wiwat Kartezjusz!!!

http://centruminicjatyw.org
http://olimpiadageograficzna.edu.pl
13-07-2006 21:05
Rechciol Offline
Nieobecny

Ilość postów: 7

Ja wróciłem dopiero z Anglii i przyznam się, że nawet nie trafiły do moich uszu wyniki Międzynarodowej.. WIELKIE GRATULACJE !!!! Zaleci tu trochę prywatą, ale rzecz jasna największe dla Bliźniaka. Chociaż miałem cichą nadzieję, że w tym roku łódzka jedynka zdobędzie jednak pierwsze miejsce. Pociaszające jest tylko to, że zawsze trafiamy na opór polskich kolegów po fachu. Co się odwlecze, to nie uciecze. Ostatnio 3., teraz 2. zależność jest chyba dość logiczna Smile

Pozdrawiam, Rechciol
16-07-2006 12:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
franz Offline
Licealista

Ilość postów: 182

również wróciłem z Normandii dopiero i wielkie, wielkie gratulacje, (choć prawdę mówiąc, poszło zgodnie z przewidywaniami Big Grin ). Ale kij z wynikiem, na takim wyjeździe mało się myśli o samym rezultacie Wink napiszcie, co zwiedziliście, ile było ekip i jakieś bliższe szczegóły, mniej surrealistyczne Wink. Dzisiaj w Dzienniku Baltyckim bylo o Tomku P. i Waszych rezultatach nieco, ale o samej olimpiadzie dość ogólnikowo. Jeszcze raz gratulacje. Szczegónie pozdr. dla bliźniaka- bywalca tego forum wink
19-07-2006 23:05
Nowaker Offline
Administrator

Ilość postów: 254
Reputacja: 5

bared do boju, za rok poprosimy o pierwsze miejsce ;]

Pozdrawiam,
Nowaker
Portal geograficzny GeoZone - geografia

20-07-2006 20:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Odpowiedz 

Otrzymałeś odpowiedź na swoje pytanie? Nie zapomnij podziękować :). Wystaw ocenę w gwiazdkach!