Pokaż nowe posty | Oznacz wszystkie jako przeczytane | Szukaj
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moderowanie pytan i odpoweidzi geograficznych
Autor Wiadomość
ememka Offline
Gimnazjalista

Ilość postów: 62
Reputacja: 0
Moderowanie pytan i odpoweidzi geograficznych
Jestm nowa uzytkowniczka tego portalu, weszlam na forum, zeby poczytac o co ludzie, chyba glownie uczniowei pytaja, pomoc w przypadku jakichs pytan na ktore potrafie odpoweidziec. Niestety stwierdzilam ze osoby ktore udzielaja odpowiedz popelniaja mnostwo bledow. Chcialam zapytac czy ktos zajmuje sie korygowaniem tych odpowiedzi, pod wzgledem merytorycznym, bo ludzie pytaja po to aby uzyskac poprawne odpowiedzi i na to licza i chyba ufaja tym ktorzy im odpowiadaja jednka co w przypadku gdy odpoweidzi udzielone sa bledne??

Dla wyjasnienia dodam, ze jestem po geografii i uczylam troche tego przedmiotu, wiem z czym mlodzi ludzie, uczniowie maja problemy i chyba po to jest to forum aby im pomoc.

I jeszcze jedno pytanie, czy sa na forum jacys kompetentni nauczyciele, ktorzy mogliby sledzic forum?? I poprawiac ewentualne bledy?

dziekuje i pozdrawiam

Pozdrawiam
22-11-2006 17:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
snaakee Offline
Administrator

Ilość postów: 1 703
Reputacja: 5

Nauczycieli na forum jest wielu (ponad 700, jak wynika z naszych statystyk). Ale generalnie to mało się udzielają w pracach forum.

Jeżeli mając na myśli kompetentne osoby, masz na myśli osoby z mgr przed nazwiskiem po studiach geograficznych, to o ile mi wiadomo, takich osób jest kilka. Jest sporo studentów studiów związanych z geografią i Olimpijczyków z geografii - pasjonatów.

Oczywiście zdaję sobie sprawę, że taka odpowiedź Cię nie satysfakcjonuje. Przypadek z błędną odpowiedzią dotyczącą działalności wód fluwioglacjalnych (lub jak kto woli glacifluwialnych lub wód lodowcowych) to jak na razie pierwszy przypadek, w którym ktoś udzielił błędnej odpowiedzi i nie zwrócono na to uwagi. W wiekszości przypadków odpowiedzi co najwyżej są nie precyzyjne, ale dopuszczalne. Użytkownicy w większości opierają się na podręcznikach, tablicach geograficznych oraz wikipedii, gdy pomagają komuś.

Jezeli chodzi o nadzór forum, to ja nadzoruję działalność tej strony, w większości przypadków z dość dobrym skutkiem. Odrazu uprzedzam jednak, że w moim przypadku geografia to zamiłowanie i głównie sprowadza się do geografii ekonomicznej i politycznej, stąd staram się unikać zabierania głosu w dyskusjach z zakresu geografii fizycznej Wink.

Ale oczywiście chcemy poprawiać jakość działania forum i dlatego witamy Cię serdecznie i mamy nadzieję, że wpłyniesz pozytywnie na działalność naszej małej społeczności Smile.

pozdrawiam,
GeoZone.pl - serwis geograficzny
22-11-2006 18:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
ememka Offline
Gimnazjalista

Ilość postów: 62
Reputacja: 0

Dzieki

Mysle ze taka odpowiedz mi wystarczySmile

Coz znalazlam te stronke przypadkiem i pomyslalam ze mogloby byc fajnie pomagac ludziom w rozwiazywaniu ich geograficznych problemowSmile dlatego tu jestem, poza tym jak juz wspomnialam mam pewne doswiadczenie w przekazywaniu wiedzy geograficznejSmile Chetnie pomogeSmile

Jezeli chodzi o moja specjalizacje to coz, chyba moge pomoc w kazdej kwestii z zakresu liceum, przygotowan do matury, jezeli chodzi o studia to bede sie starala, a na tematy o ktorych nie mam pojecia nie bede sie wypowiadacSmile to prosteSmile

Dzieki i pozdrawiam

Pozdrawiam
22-11-2006 19:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
snaakee Offline
Administrator

Ilość postów: 1 703
Reputacja: 5

W takim razie będę miał do Ciebie prośbę. jeżeli posiadasz jakieś materiały typu gotowe testy jednokrotnego wyboru, opracowane zagadnienia i tematy, to chętnie je zamieścimy w GeoZone.

pozdrawiam,
GeoZone.pl - serwis geograficzny
22-11-2006 21:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Odpowiedz 

Otrzymałeś odpowiedź na swoje pytanie? Nie zapomnij podziękować :). Wystaw ocenę w gwiazdkach!

Skocz do: