Pokaż nowe posty | Oznacz wszystkie jako przeczytane | Szukaj
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nauka angielskiego do komunikacji na podróżach
Autor Wiadomość
rurek Offline
Uczeń

Ilość postów: 40
Reputacja: 0
Nauka angielskiego do komunikacji na podróżach
Byłem na kilku podróżach. Znajomość języka angielskiego ułatwia życie - a u mnie jest z tym jako tako. Chciałbym się podszkolić w tym zakresie, głównie gramatyka bo teraz jest "kali pić i kali jeść". Pochodzę z Łodzi, polecicie jakąś szkołę bądź metodę nauki?
01-07-2014 06:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
paula321549 Offline
Przedszkolak

Ilość postów: 24
RE: Nauka angielskiego do komunikacji na podróżach
Z metod jakie wykorzystywałam to Callana oraz M5. Uczyłam się również za pośrednictwem kursu SITA - ale w moim przypadku średnio się to sprawdzało, gdyż tak się relaksowałam, że najzwyczajniej w świecie zasypiałam Smile
Z nauczania grupowego nie korzystam, ponieważ na nich rozwiązujemy różne zadania - a mi zależy na nauce mowy i poprawie umiejętności werbalnych. Na początek warto jest się zapisać do Mobile English - tutaj masz ich stronę www http://www.lodz.mobileenglish.pl/ - oferują tam dojazd do klienta. Koszt może trochę większy niż w przypadku tradycyjnej szkoły - ale efektywność jest nieporównywalnie większa.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-07-2014 09:28 przez paula321549. Edit Reason: )
01-07-2014 09:28
aniakater Offline
Gimnazjalista

Ilość postów: 57
RE: Nauka angielskiego do komunikacji na podróżach
Najlepsze byłoby połączenie zajęć z native speakerem z kursem e-learningowym. Dzięki temu wyszkalasz nie tylko słownictwo ale umiejętność swobodnego prowadzenia rozmów.
15-07-2014 12:29
Odpowiedz 

Otrzymałeś odpowiedź na swoje pytanie? Nie zapomnij podziękować :). Wystaw ocenę w gwiazdkach!