Pokaż nowe posty | Oznacz wszystkie jako przeczytane | Szukaj
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Niedoceniane miejsca i kraje
Autor Wiadomość
maffin Offline
Nieobecny

Ilość postów: 3
Reputacja: 0
RE: Niedoceniane miejsca i kraje
Witam wszystkich,

Ja chcę wszystkim polecić Czarnogórę. Jest to kraj zapomniany, z ciekawymi atrakcjami. Wojna zniszczyła tutaj wiele, jednak dużo miejsc zostało odbudowanych i warto je zobaczyć. Poza tym w Czarnogórze jest piękna przyroda, która potrafi oczarować wszystkich. Jakby ktoś chciał poczytać więcej na ten temat, to znalazłem bardzo zachęcający artykuł
06-06-2011 11:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
jammba Offline
Nieobecny

Ilość postów: 2
Według mnie z całą pewnością takim niedocenionym krajem jest Bułgaria. Ludzie wyjeżdżają do egzotycznych krajów na wakacje w poszukiwaniu słońca i wspaniałych plaż, płacąc kolosalne sumy za tygodniowe wczasy. Bułgaria oferuje nie tylko piękne plaże, słoneczną pogodę i czyste morze ale także wspaniałe góry. jak dla mnie to istny raj wakacyjny. Tanie wakacje mogę spędzić zarówno nad morzem, jak i w górach. Dwa w jednym.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-09-2011 18:37 przez jammba. Edit Reason: N/A)
15-09-2011 18:37
Gollum Offline
Licealista

Ilość postów: 193
Reputacja: 3
(06-06-2011 11:38)maffin napisał(a):  Jest to kraj zapomniany, z ciekawymi atrakcjami.
Już nie zapomniany. Rodacy od kilku lat walą tam drzwiami i oknami. Była tam już większość moich znajomych. Ja też bym tam był, gdyby nie sprawy zdrowotne.
Ale musze przyznać, że niespecjalnie mnie tam ciągnie. Oprócz zabytków i przyrody lubię wybierać się tam, gdzie miejscowi posiadają przysłowiowe jaja. Czarnogórcy są ich pozbawieni. O ile jeszcze istnieją, bo nawert w czarnogórskim internecie czytam, że juz teraz w kraju nie brakuje rejonów, gdzie zdecydowana większośc mieszkańców stanowią Albańczycy.
28-12-2011 01:10
wilczek979 Offline
Nieobecny

Dużo z wymienionych krajów jest doceniona turystycznie - Czarnogóra, Venezuela, Ukraina i Polska też, oczywiście przez wytrawnych podróżników. Ja osobiście jestem fanem Indii, które w ostatnim czasie są dość silnie eksploatowane przez turystów - wiele z Polski. Moją podróżniczą pasją jest Azja - Wietnam, Bhutan (kraj, do którego rzadko kto się zapuszcza) i Nepal.
03-01-2012 14:58
Gollum Offline
Licealista

Ilość postów: 193
Reputacja: 3
(03-01-2012 14:58)wilczek979 napisał(a):  Bhutan (kraj, do którego rzadko kto się zapuszcza)
Rzadko kto się zapuszcza, bo rzadko kto może. Bhutański maharadża, sułtan, szejk czy jak mu tam, odkąd w Himalajach zaczął się ruch turystyczny, wprowadził limity przyjazdowe do swojego kraju, i to bardzo niskie. Byc może obecny król zniósł te ograniczenia (chciał nawet wprowadzić demokrację, ale poddani za cholerę nie mogli skumać, o co mu chodzi). Nawet gdyby zniósł, to muszą minąć lata, zanim trafi tam przeciętny letnik, o ile w ogóle trafi. Bo to kraj dla wytrawnych włóczykijów
04-01-2012 17:06
wilczek979 Offline
Nieobecny

To fakt my byliśmy parę lat temu i nie było łatwo się dostać, poza tym akurat było nam po drodze, więc skorzystaliśmy z okazji. Nie wiem tylko czy rzeczywiście jesteśmy wytrawnymi włóczykijami Wink, ale może coś w tym jest. Wiadomo każdy realizuje w podróży inne cele: niektórzy jeżdżą po luksusowe zegarki do Dubaju, inni szukają alternatywnych form podróży na swój portfel. Ja reprezentuję tę drugą grupę Smile.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-01-2012 14:21 przez wilczek979. Edit Reason: N/A)
09-01-2012 14:19
marcia000 Offline
Nieobecny

A ja chciałabym zaprosić do Bydgoszczy Smile Jestem lokalną patriotką i bardzo lubię moje miasto. Myślę, że jest niedoceniane przez kojarzenie jego tylko z Zachemem itp. Wrzuciłam parę fotek, żeby zachęcić do odwiedzenia Bydgoszczy Smile http://www.fotosik.pl/u/marcia000/album/1071204
12-01-2012 21:53
mona96 Offline
Nieobecny

Ja uważam, że zdecydowanie niedocenione kraje to Bośnia i Hercegowina oraz Mołdawia. Byłam w zeszłym roku poprostu rewelacja. Piękne krajobrazy i dobra pogoda.
27-09-2012 14:16
Sztukmistrzyni Offline
Nieobecny

W mojej ocenie bardzo niedocenianym pod względem turystycznym krajem jest Jordania... Starożytne miasto Petra to chyba największa perła turystyczna tego kraju i świata arabskiego...

postaw tarota
28-09-2012 12:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Pandro Offline
Nieobecny

Polska niedoceniony kraj heh, sami jesteśmy sobie tego winni, także nie podzielam tegoż zdania, osobiście uważam, że Austria jest niedoceniona

lekcje gry na gitarze
01-10-2012 13:45
marishek Offline
Uczeń

Ilość postów: 30
Holandia jest wspaniała. I nie mówię tutaj absolutnie o wycieczce do Amsterdamu i tyle. Swego czasu jeżdziłam do holandii rok w rok, do rodziny. Mieszkali na wsi, cisza spokój, przyjazna okolica. Można było poznac ich codzienne życie itd. Warto pobyć w miejscach nie-turystycznych, pospacerować po uliczkach,rynkach małych miasteczek, odwiedzic okoliczne sklepiki, puby... Wtedy pozna się Holandię naprawde Smile.
07-11-2012 12:02
Zygus964 Offline
Nieobecny

Ilość postów: 1
Według mnie Islandia to bardzo zróżnicowany kraj oraz pod względem geologicznym stosunkowo młody obszar.

drzwi kraków
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-11-2012 15:06 przez Zygus964. Edit Reason: )
09-11-2012 15:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Samba Offline
Przedszkolak

Ilość postów: 12
Żeby daleko nie szukać - Podlasie. Okolice Białej Podlaskiej, Kodnia, Terespola: blisko Bug, piękne tereny agroturystyczne, niewysokie ceny, sporo zabytków no i te krajobrazy... Uwielbiam tam jeździć Smile Polecam też innym.
12-11-2012 00:19
Farafele Offline
Przedszkolak

Ilość postów: 14
WYdaje mi się, ze na uwagę zasługują też kraje skandynawskie - niedoceniane raczej, może tez z powodów nienajniższych cen.
29-11-2012 15:55
anna_33 Offline
Nieobecny

Ilość postów: 7
Myślę, że takim miejscem są Dębki . Tak naprawdę prawie nikt nie wie o ich istnieniu a mają mnóstwo rzeczy do zaoferowania turystą chcącym je zwiedzić...
22-12-2012 18:44
Odpowiedz 

Otrzymałeś odpowiedź na swoje pytanie? Nie zapomnij podziękować :). Wystaw ocenę w gwiazdkach!