Pokaż nowe posty | Oznacz wszystkie jako przeczytane | Szukaj

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Olimpiada 2008
Autor Wiadomość
hasiak27 Offline
Uczeń

Ilość postów: 41
Reputacja: 0
Olimpiada 2008
Dziś dla wszystkich kibiców wszelakiego rodzaju dyscyplin sportowych rzpoczeło się niezwykłe święto-olimpiada. Chciała bym znać wasze zdanie na ten temak.Jak uważacie ile medali olimpijskich przywiozą Polacy jakie są wasze ulubione dyscypliny i którzy zawodnicy są waszymi faworytami Smile
Ja oczywiście mimo mojego olbrzymiego zainteresowania sportem do roli "naszych" na igrzyskach podchodzę dość sceptycznie i nie liczyła bym na wiele mimo naszej licznej reprezentacji (262 zawodników)

'to co myśle o świecie nie musi być typowe
ale ważne jest by rozumieć się nim padną pierwsze słowa'
08-08-2008 17:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
prof. miodzio (miodek) Offline
Guru

Ilość postów: 412
Reputacja: 1

Nie wiem ile medali zdobędą, w ogóle denerwuje mnie jak ktoś liczy medale Polaków przed zawodami. Uważam, że to trochę za wcześnie na takie rzeczy. Nie żebym tam nie wierzył w naszych, tylko chodzi o tą presję, która częściowo źle wpływa na polskich zawodników. Osobiście będę się cieszył z każdego zdobytego krążka, ale podchodzę do tych igrzysk z dystansem (w końcu nie jesteśmy sportową potęgą).
A jeżeli chodzi o moje ulubione dyscypliny, to siatkówka, siatkówka i jeszcze raz siatkówka 8) daleko potem skok w dal i triatlon, Szkoda że nie ma tzw. IRON MAN na IO. 100m men może być niezłe. Piłka nożna traci urok na IO, a szkoda.
Faworyci: siatkarze i M.K., L.B. taki cichy faworyt

"Co za dużo to niedobrze" jak powiada mój prof. dr hab. inż
08-08-2008 18:34
luca Offline
Nie wiadomo za bardzo co tu robi...

Ilość postów: 2 070
Reputacja: 5

Zaczynam się cieszyć, że olimpiadę oglądam w małych ilościach. Rozumiem zawodników, którzy biją swój rekord życiowy, rekord Polski i nie wychodzą dalej, ale się starają...
14-08-2008 18:47
norgeprv Offline
Uczeń

Ilość postów: 25

Ja nie jestem chorym kibicem, który mówił, że Polska Bóg wie co zdobędzie. Po pierwszy występach pływaków wszyscy chyba ostudzili swoje nadzieje. Najbardziej kibicowałem piłkarzom ręcznym i ich porażka mnie najbardziej zasmuciła. Sad Podoba mi się też siatkówka plażowa, pływanie i badminton, ale że tego pierwszego i ostatniego w TV tyle co kot napłakał, to trzeba oglądać w gorszej jakości w necie. :x

KRA KRA!
22-08-2008 15:56
snaakee Offline
Administrator

Ilość postów: 1 695

Wyszło, jak zawsze Wink. Jeżeli chodzi o moje rozczarowania medalowe, to Polska w siatkówce, tylko srebro Kołeckiego, troszkę Kusznierewicz. W piłkarzy ręcznych raczej nie wierzyłem. Mocny zawód to rzut młotem kobiet i mężczyzn.

pozdrawiam,
GeoZone.pl - serwis geograficzny
22-08-2008 16:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
luca Offline
Nie wiadomo za bardzo co tu robi...

Ilość postów: 2 070

Kołecki zrobił wszystko co się da i zdobył medal... Więc to nie jest rozczarowanie.
A dla krytykantów, zastanówcie się co sami trenujecie?
Albo jakie mają warunki niektórzy nasi reprezentanci i o jakich dyscyplinach można pomarzyć nie mieszkając blisko ośrodka miejskiego, gdzie jest sekcja...
22-08-2008 19:06
Creative Offline
Licealista

Ilość postów: 138

Te igrzyska nie są specjalnie udane ale nie mam większych pretensji do sportowców, z małymi wyjątkami może (np. Ziółkowski :? zero woli walki),
Strasznie mi było żal siatkarzy i piłkarzy ręcznych, obie bardzo mocne ekipy, szczypiorniści mogli tu sięgnąć po złoto, było ich na to stać, zabrakło koncentracji i opanowania w 1 połowie spotkania z Islandią, Siatkarze i tak przegraliby z Brazylią w półfinale ale brąz był w zasięgu, chodziłem cały dzień przybity jak te dwie drużyny poprzegrywały ćwierćfinały Sad

[Obrazek: 1a3d9de171d634404ab49f6e733575c17.1.gif]
22-08-2008 23:56
kania033 Offline
Przedszkolak

Ilość postów: 17
RE: Olimpiada 2008
Kołecki zrobił wszystko co się da i zdobył medal... Więc to nie jest rozczarowanie.
A dla krytykantów, zastanówcie się co sami trenujecie?
Albo jakie mają warunki niektórzy nasi reprezentanci i o jakich dyscyplinach można pomarzyć nie mieszkając blisko ośrodka miejskiego, gdzie jest sekcja..

zespół muzyczny Szczecin
www.muzycydowynajecia.pl

http://www.modlinp38.pl/
http://www.sushistudio.pl/
fotografia ślubna śląsk
04-12-2013 23:17

Otrzymałeś odpowiedź na swoje pytanie? Nie zapomnij podziękować :). Wystaw ocenę w gwiazdkach!