Pokaż nowe posty | Oznacz wszystkie jako przeczytane | Szukaj

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Po wakacjach w szkole wrze
Autor Wiadomość
wiecznystudent Offline
Nieobecny

Ilość postów: 1
Reputacja: 0
Cool Po wakacjach w szkole wrze
Ruszyła szkoła, a ja czuję się tak jakby były dalej wakacje. Wszystko się zmienia z roku na rok w szkole. Na dłuższą metę w pewien sposób przez te wakacje zaczyna się tęsknić za szkolnymi murami. Najlepsze jest to, że wraca się do tego samego budynku po kilka razy wciągu paru lat i nieustająco co wakacje coś się zmienia. Jak nie przemalują ścian, to wymienia ławki lub postawią fotele na korytarzach jak to rok temu było. Przebudują halę sportową robiąc powierzchnię użytkową o 10 cm szerszą niż była. No tymczasem aktualnie dokonane zostało coś co mnie ruszyło. Ja jak poszedłem w tym roku do szkoły to oczom nie uwierzyłem. Schodzę na najniższy poziom (piwnica) a tam szafki. I to nie byle jakie szafki, bo szafki ubraniowe, z trwałego metalu. No kurde zatkało mnie całkowicie. Z jednej strony ekstra pomysł, bo nie trzeba stać w szeregach do szatni po odzienie wierzchnie (kurtkę), a z drugiej jestem ciekaw jak długo wytrzymają w stanie używalności. Za każdym razem jest taka masakra, że jak na przykład kończy się zajęcia o 14:25 to w domu jest się o 16:00 przy czasie koniecznym na drogę równym 15 minut. Więcej szkół powinno się zaopatrywać w takie rzeczy. Jest to wygodniejsze dla nas, uczniów ale dodatkowo i dla nauczycieli. U nas dyżurów pod szatnią już nie ma. Aż nadciąga chęć na chodzenie do szkoły. No a teraz wy powiedzcie co zastaliście po wakacjach w waszych szkołach? Co wam zaoferowały wasze szkoły na ten rok szkolny?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-04-2016 15:17 przez snaakee. Edit Reason: )
09-09-2014 14:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
aniakater Offline
Gimnazjalista

Ilość postów: 54
RE: Po wakacjach w szkole wrze
W szkole mojej znajomej wpadli na pomysł kupna szafek ubraniowych, za które mieli zapłacić rodzice i które po ukończeniu przez ich dzieci edukacji zostają oczywiście w szkole - wyjście trochę absurdalne, więc sporo rodziców się oburzyło bo koszta takiej szafki nie są małe. Ale mnie to już na szczęście nie dotyczy, bo czasy szkoły się dla mnie skończyły i od jakiegoś czasu pracuję. Zastanawiam się jeszcze nad dodatkowym zajęciem i ciekawi mnie copywriting, ale jeszcze nie wiem czy się na to zdecyduję - trzeba mierzyć siły na zamiary, a ja nie chciałabym się wpakować w coś, jeśli nie będę miała pewności, że dam radę.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-04-2016 15:16 przez snaakee. Edit Reason: )
16-09-2014 07:32
Remix Offline
Nieobecny

Ilość postów: 1
Ja nadal tak sie czuje jak by były wakacje Smiledevil

[administrator: usunięto reklamę]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-04-2016 15:16 przez snaakee. Edit Reason: N/A)
20-05-2015 15:01
aniakater Offline
Gimnazjalista

Ilość postów: 54
W maju? To raczej wszystko przed Tobą.
21-05-2015 07:53

Otrzymałeś odpowiedź na swoje pytanie? Nie zapomnij podziękować :). Wystaw ocenę w gwiazdkach!

Skocz do: