Pokaż nowe posty | Oznacz wszystkie jako przeczytane | Szukaj
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
polskibus warszawa
Autor Wiadomość
buulku82 Offline
Nieobecny

Ilość postów: 2
Reputacja: 0
polskibus warszawa
Na weekend mam zamiar wybrać się do Warszawy. Czy ktoś korzystał z usług tego przewoźnika polskibus? Widzę, że można trafić tam na bardzo fajne oferty. A i jeszcze co doradzacie zobaczyć w Warszawie? Smile

aplikacje mobilne
zaxszamy
03-03-2013 20:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Kaktusia Offline
Doktor

Ilość postów: 792
Reputacja: 21
RE: polskibus warszawa
Ja jechałam PolskimBusem kiedyś do z Warszawy do Gdańska. No i trzeba przyznać, że zrobił na mnie wrażenie. Nowocześnie, WiFi. Może nawet trochę mnie to bawiło, że puszczali informacje w głośników, że za jakiś czas postój, na tyle i tyle czasu. Wink Tyle że jestem przyzwyczajona do busów z trasy Warszawa-Lublin Big Grin i pociagów w TLK Wink Co do rezerwacji to wiele nie powiem, bo jechaliśmy w parę osób i bilety kupował kolega. Ale z tego co od ludzi słyszałam to raczej nie było jakichś problemów.
Co do Wraszawy, hmmm. Zależy co lubisz. Ja przyznam w Warszawie studiowałam 3 lata i pod kątem zwiedzania jakoś szczególnie sobie nie użyłam Wink Ale Muzeum Powstania Warszawskiego - robi wrażenie. Ogólnie PKiN, ale to nie sposób nie zobaczyć Wink dawno temu byłam tam w Muzeum Geologicznym. Starówka i Krakowskie Przedmieście oczywiście. Pochodzić po uliczkach Starówki jest najlepiej w nocy Wink W dzień w sb-nd zawsze dużo ludzi. W Pałacu Królewskim niestety w środku nie byłam, odstraszyła mnie cena, ale nie wiem czy w jakiś dzień w tygodniu nie ejst za darmo... Łazienki Smile Syrenka i spacer nad Wisłą? Kampus główny UW? W Koperniku nie byłam, ale ponoć fajne miejsce, tylko kolejki ponoć straszne, chyba że coś się zmieniło. Nie byłam też w Wilanowie, ale pewnie warto. Jeśli lubisz zwierzaki to oczywiście zoo Wink Jak roślinki i przyrodę to może Powsin - ogród botaniczny, Kampinowski P.N. Ogólnie to Warszawa jest dość specyficznym miastem. Mi dużo przyjemności dawało takie po zwykłe wałęsanie się po zwykłych ulicach. I podziwianie tego jak tam jest wszystko upchnięte i to wszystko razem. Przez rok mieszkałam przy ulicy Żelaznej - mieszanka starej Warszawy, PRLu i nowoczesności... Ale domyślam się, że przyjeżdżając na krótko i turystycznie raczej interesują Cię jakieś większe atrakcje Smile

"Idź swoją drogą, a ludzie niech mówią, co chcą."
>Dante Alighieri<
03-03-2013 20:42
karuszka Offline
Nieobecny

Ilość postów: 5
ja korzystałam kilka razy z ich oferty, Wrocław-Praga i Wrocław-Warszawa. Dla mnie nie ma na razie lepszego przewoźnika. Jeśli kupujesz bilet wcześniej, płacisz za niego grosze. Do tego czysto, można podłączyć się do prądu i korzystać z internetu

Edytował luca, powód: nazwy miast piszemy z dużej litery.

Moje: wózki widłowe | kupno i wynajem maszyn budowlanych Volvo
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-06-2013 16:32 przez luca. Edit Reason: )
06-03-2013 13:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
olenka954 Offline
Nieobecny

Ilość postów: 5
Jechałam raz trasą: Gdańsk- Warszawa- Lublin, za co zapłaciłam bodajże 29zł, albo i mniej. W każdym razie trasa Warszawa-Lublin kosztowała 1zł, a Gdańsk -Warszawa 20parę, albo nawet kilkanaście zł. Wszystko ok, bez żadnych niespodzianek czy opóźnień. Autokar dość nowy, czysty, z wifi. Kierowca sympatyczny.
To tylko jednorazowe doświadczenie, ale po nim mogę polecić.
16-03-2013 12:43
adelka88 Offline
Gimnazjalista

Ilość postów: 56
Słyszałam że jest w tych busach internet. Planuję wyjazd z Krakowa do Gdańska przez Warszawę. Wynajęłam już tablet (ta wypożyczalnia tabletów ma ciekawy sprzęt). Pytanie więc, czy dobrze tam śmiga internet?
01-06-2013 13:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
krokodile1 Offline
Nieobecny

Ilość postów: 3
Net jest gdzieś na poziomie 60kb/s ale taki facebook sobie radzi. Niestety tym co ja jechałam miał jakiś problem z nadajnikiem wifi i co chwilę rwało połączenie. Mam nadzieję, że wam się trafi lepiej.

A co do amej podrózy? Miodzio dla wszystkich tych którzy nie muszą rozprostowywać nóg. Miejsca jest dość na wygodne siedzenie - nawet jest przestrzeń osobista, bo fotele można rozsuwać.

Komfort i klasa - a wszytko tylko za 30 zł

Dzieci ani szkla­nek w do­mu nig­dy nie za dużo. Zapraszam na budowadomu24h.pl
01-07-2013 13:48
Prodigs Offline
Nieobecny

dla mnie bomba

Super oferty last minute all inclusive itaka warto zobaczyć !
03-07-2013 08:44
Robertoo Offline
Nieobecny

Ja jeżdżę co tydzień z Warszawy do Rzeszowa i jak wcześniej dużo kupię to jadę za 10 zł nawet. Rewelacyjne mają te ceny a czepia się ich UOKiK bo oni uważają, że cena za tę samą usługę (np: trasę Gdańsk - Kraków) musi być zawsze taka sama.

Pamiętam te karty plastikowe - wymienialiśmy się nimi na potęgę :)
03-07-2013 10:30
vicher Offline
Nieobecny

Ja jeżdzę z Warszawy do Torunia, trasa krótka, ale bardzo szybko i przyjemnie Smile
03-07-2013 10:56
Pricess Offline
Nieobecny

(03-07-2013 10:56)vicher napisał(a):  Ja jeżdzę z Warszawy do Torunia, trasa krótka, ale bardzo szybko i przyjemnie Smile

a ile płacisz?
04-07-2013 06:38
Piratess Offline
Nieobecny

po 20 za jedną strone
05-07-2013 07:54
Gremlinder Offline
Nieobecny

(05-07-2013 07:54)Piratess napisał(a):  po 20 za jedną strone

Zależy kiedy się zarezerwuje bilet Wink
05-07-2013 12:31
Ponezi Offline
Nieobecny

Ilość postów: 1
Zwiedziłem nimi trochę świata Smile Szkoda, że jest tak mało miejsca na nogi przez co wysokie osoby nie siedzą wygodnie ;/
08-07-2013 00:43
harry_wikary Offline
Nieobecny

Ilość postów: 1
Polski bus jest spoczko. Tylko czasami net nie śmiga tak jak powinien. Ale ogólnie jest fajnie, klima, miłe panie które podają napoje i bułeczki... superSmile i kiedyś jechałem z Warszawy za 6 zeta. Jeśli chodzi o miejsce na nogi... uważam, że i tak jest ok. W końcu to autobus, w autobusach generalnie jest ciasno.
12-07-2013 12:37
lipaaa Offline
Przedszkolak

Ilość postów: 21
ostatnio polski bus akurat miał dosyć poważny wypadek i mnie na samą myśl odechciało się podróżować autokarem :/
15-07-2013 14:09
Odpowiedz 

Otrzymałeś odpowiedź na swoje pytanie? Nie zapomnij podziękować :). Wystaw ocenę w gwiazdkach!