Pokaż nowe posty | Oznacz wszystkie jako przeczytane | Szukaj
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poszukiwanie Kraju
Autor Wiadomość
ttnick Offline
Nieobecny

Ilość postów: 1
Reputacja: 0
Poszukiwanie Kraju
Witam wszystkich użytkowników.

Nie jestem jakimś orłem z geografii,ale bardzo potrzebuje odpowiedzi na jedno pytanie,a skoro są ludzie ,które z chęcią na nie odpowiedzą,to postanowiłem was zapytać:>

Więc,poszukuję kraju,który spełnia takie kryteria.

-jestem w nim dość bezpiecznie(nie typu Indie-bieda itp.problemy)
-życie tam prowadzone jest raczej spokojne,nie chodzi mi o codzienna,nudna rutynę,jak w polskich miastach.
-klimat-troche jakby lasy tropikalne,dzungla,wiele zwierzat(wiem,ze jest tak w indiach,ze mozesz pic herbate na balkonie,slyszac wrzask malp z zielonego,wielkiego lasu-cos wspanialego),a takze troche jak wyspy typu hawaje-palmy itd.
-i fajnei by było,jakby nie było tam zbyt wielu ,żab i innych takich.no i ogólnie,zeby nic nie wlazilo do domów-to wazneBig Grin

z góry dziękuje i pozdrawiam fanów geografii.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-09-2014 21:53 przez luca. Edit Reason: )
04-01-2011 22:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
dani3131 Offline
Doktor

Ilość postów: 780
Reputacja: 3
RE: Poszukiwanie Kraju
I gdzei to ptyanie? Big Grin

A tak całkiem poważnie
ostatnie i przedostatnie się nieco wykluczają. Może Malediwy albo Andamany (cudowny klimat i roślinność; względny spokój).

“What is honor compared to a woman's love? What is duty against the feel of a newborn son in your arms . . . or the memory of a brother's smile? Wind and words. Wind and words. We are only human, and the gods have fashioned us for love. That is our great glory, and our great tragedy.”
04-01-2011 23:04
jawok Offline
Licealista

Ilość postów: 202
Timor Wschodni może lub Malezja?

05-01-2011 19:30
jezocw Offline
Przedszkolak

Ilość postów: 21
Gujana Francuska Wink
26-01-2011 19:55
GeoGrzes
Unregistered

(26-01-2011 19:55)jezocw napisał(a):  Gujana Francuska Wink

trochę Francji w południowej Ameryce Smile
26-01-2011 21:46
Zacytuj ten post w odpowiedzi
szymuus Offline
Student

Ilość postów: 336
Reputacja: 1
Północna Australia nie jest zła, albo Trynidad i Tobago. Ale tak szczerze - też szukałem takiego kraju, bo mam już dość zimy i ogólnie zimna Polski (zeszły rok był przecież wyjątkowo zimny!), ale one nie istnieje. Odpowiedni klimat powoduje, że potencjalne miejsce jest pełne takiego syfu, który wchodzi do domu Wink Tak po prawdzie, jedynie Europa jest chyba wolna od różnych zwierząt (szczególnie chodzi mi o węże i tym podobne) wchodzących do domów, gdzie indziej ludzie są przyzwyczajeni do życia wśród nich i dają sobie z tym radę.

jestem leniem
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-01-2011 20:43 przez szymuus. Edit Reason: )
27-01-2011 20:38
Marcin Mania Offline
Uczeń

Ilość postów: 43
Reputacja: 1
Mi też się wydaje, że to może być północna Australia. Wąski pas tropików, kraj wysoko rozwinięty i "spokojny".

Ucz się geografii szybciej - pobierz za darmo kurs szybkiego czytania: http://MarcinMania.pl/szybkieczytanie
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-01-2011 21:56 przez Marcin Mania. Edit Reason: )
29-01-2011 19:00
zuzzanna Offline
Nieobecny

Ilość postów: 7
Quebeck jest odpowiedni do kryteriow ;-)
09-05-2011 14:19
horiba Offline
Nieobecny

Ilość postów: 2
Ja proponuję Kubę ze słynną Hawaną jako stolicą:
http://www.qtravel.pl/inspiracje/hawana-kuba-id168
Aktualnie dość często wybierany kierunek na wakacyjne wyjazdy. Jest tam bezpiecznie - kraj jest stabilny i dobrze przygotowany do przyjęcia turystów. Klimat bardzo przyjemny, jest tam ciepło. Na wczasy dobrze nadaje się wyjazd w okresie zimowym .
Ludzie są tam wspaniali. Bardzo przyjaźni i otwarci. Naprawdę miło można z nimi sobie pogawędzić.
05-08-2014 13:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
aniakater Offline
Gimnazjalista

Ilość postów: 57
Tak jak wcześniej - polecam Malediwy, sądzę, ze to miejsce najbardziej jednak spełnia przedstawione wymagania.
16-09-2014 07:41
stbkqljy Offline
Nieobecny

Ilość postów: 2
(04-01-2011 22:43)ttnick napisał(a):  Witam wszystkich użytkowników.

Nie jestem jakimś orłem z geografii,ale bardzo potrzebuje odpowiedzi na jedno pytanie,a skoro są ludzie ,które z chęcią na nie odpowiedzą,to postanowiłem was zapytać:>

Więc,poszukuję krauj,który spełnia takei kryteria.

-jestm w nim dośc bezpiecznie(nie typu indie-bieda itp.problemy)
-zycie tam prowadzone jest raczej spokojne,nie chodzi mi o codzienna,nudna rutyne,jak w polskich miastach.
-klimat-troche jakby lasy tropikalne,dzungla,wiele zwierzat(wiem,ze jest tak w indiach,ze mozesz pic herbate na balkonie,slyszac wrzask malp z zielonego,wielkiego lasu-cos wspanialego),a takze troche jak wyspy typu hawaje-palmy itd.
-i fajnei by było,jakby nie było tam zbyt wielu ,żab i innych takich.no i ogólnie,zeby nic nie wlazilo do domów-to wazneBig Grin

z góry dziekuej i pozdrawai mfanów geografii.

Gujana Francuska kraj bezpieczny, dosyć ciepły. Myślę, że spełnia Twoje oczekiwania :-)

Sam jesteś świadom tego, że to właśnie tego szukałeś http://www.forbes.pl/tagi/8694/teresa-mokrysz/1
16-09-2014 16:08
aniakater Offline
Gimnazjalista

Ilość postów: 57
Nie słyszałam nigdy o Gujanie Francuskiej, zaraz zobaczę co to za miejsce, ponieważ bardzo mnie zaintrygowało.
18-10-2014 15:35
Joanna492 Offline
Nieobecny

Ilość postów: 5
Andora. Piękny kraj.. Zdecydowanie warto zwrócić na niego uwagę Tongue
30-03-2016 12:10
agat3 Offline
Nieobecny

Ilość postów: 5
Malediwy Smile Spełniają większość Twoich warunków.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-04-2016 09:33 przez snaakee. Edit Reason: )
31-03-2016 16:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Odpowiedz 

Otrzymałeś odpowiedź na swoje pytanie? Nie zapomnij podziękować :). Wystaw ocenę w gwiazdkach!

Skocz do: