Pokaż nowe posty | Oznacz wszystkie jako przeczytane | Szukaj
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rumunia we wrześniu
Autor Wiadomość
Typicalk Offline
Uczeń

Ilość postów: 47
Reputacja: 0
Rumunia we wrześniu
Cześć!
Właśnie rozmyślam nad wakacjami w tym roku. Pewnie pojadę we wrześniu, chciałabym do Rumunii. Jednak moje pytanie to takie, jaka jest tam pogoda we wrześniu (przy M. Czarnym)? Przeglądałam trochę po Internecie, ale jedni piszą, że jest fajna, wakacyjna pogoda, inni że bliżej Rumunii do Polski niż np. do leżącej obok Bułgarii, jeśli chodzi o klimat.
Czy ktoś z Was był tam we wrześniu? Często można się zetknąć z opadami w tym miesiącu? I czy temperatura jest w miarę dobra na opalanie?
04-06-2013 22:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
MarekZ Offline
Przedszkolak

Ilość postów: 15
RE: Rumunia we wrześniu
Nad morzem będzie ciepło. W nocy trochę zimnej, ale w namiocie spokojnie można spać Smile W górach trochę gorzej, bo może być zimno.
Do grecji blisko, więc można też tam w razie czego .
Też mam w planach. Mim jechać w maju, ale nie wyszło.
Tylko Ja jadę stopem całą drogę Smile
08-06-2013 16:56
Typicalk Offline
Uczeń

Ilość postów: 47
(08-06-2013 16:56)MarekZ napisał(a):  Nad morzem będzie ciepło. W nocy trochę zimnej, ale w namiocie spokojnie można spać Smile W górach trochę gorzej, bo może być zimno.

W górach raczej mniejsza temperatura mi nie przeszkadza, byleby nad morzem nie było tak 'ciepło' jak nad naszym Bałtykiem. Wink
11-06-2013 14:33
darejo Offline
Nieobecny

Ilość postów: 2
Tylko jak ktoś się wybiera samochodem to uważać bo tam dużo złodziei a niestety policji tego nie zgłosisz bo trzeba z tłumaczem przyjść nie interesuje ich ze mówisz po angielsku

Tabletki na odchudzanie pomagają schudnąć? Informacje na http://tabletkinaodchudzanie.co
07-03-2017 10:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Odpowiedz 

Otrzymałeś odpowiedź na swoje pytanie? Nie zapomnij podziękować :). Wystaw ocenę w gwiazdkach!