Pokaż nowe posty | Oznacz wszystkie jako przeczytane | Szukaj

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sprawdzona metoda nauki języków
Autor Wiadomość
Monirrka Offline
Nieobecny

Ilość postów: 3
Reputacja: 0
RE: Sprawdzona metoda nauki języków
Osobisty korepetytor fakt jest rozwiązaniem dobrym, ale jak kogoś nie stać to zawsze można się samemu uczyć np oglądając filmy z napisami. Może to brzmi dziwnie ale można z tego dużo wyciągnąć.
01-11-2013 11:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
rurek Offline
Uczeń

Ilość postów: 33
Nie ma sprawdzonej nauki na samodzielne uczenie się języka angielskiego. Wprawdzie mozna w ten sposób poznać słówka jednak nigdy nie nauczymy sie konwersacji a przecież ona jest najważniejsza w komunikowaniu się z drugim człowiekiem.
Jesli mogę Wam polecić dobrą szkołę językową to na pewno będzie to ta szkoła: http://www.elblag.mobileenglish.pl - prowadzą lekcje z dojazdem do ucznia. Tak więc prowadzone są indywidualnie albo w niewielkich grupkach .Dzięki temu można bardzo dobrze poszerzyć swoje zdolności językowe. Uwaga nauczyciela nie jest tak rozproszona i wszystko może ładnie wyjaśnić.
Warto jest jeszcze wchodzić na czaty międzynarodowe niemniej dla swojej ciekawości ponieważ wiele osób nie będzie posiadało dobrych zdolności językowych.
18-08-2014 13:19
alean Offline
Przedszkolak

Ilość postów: 11
Zgadzam się - samodzielnie możemy nauczyć się tylko słówek ale ich znajomość jest bardzo ważna. Jeśli nie mam zasobu słownictwa to choćbym wiedziała jak (gramatyka) to powiedzieć to bym tego nie zrobiła.
20-08-2014 14:16
noker Offline
Nieobecny

Ilość postów: 1
Jak myślicie czy nauka języka przez rozmowę na Skype dużo nam da ? Widziałem gdzieś takie ogłoszenie że za 20zł/h osoba będzie nas uczyła. Zastanawiam się jak z gramatyką itd.

Passat B6 - wycieraczki
04-09-2014 14:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Janek31 Offline
Nieobecny

Ja nauczyłem się angielskiego w bardzo prosty sposób. Grałem w dużo gier w języku angielski, oglądałem filmy i bajki z napisami polskimi a lektorem angielskim i przyniosło to efekt. Ostatecznie w szkole popracowałem nad wymową i znam teraz angielski w bardzo dobrym stopniu Smile

---------------------------------------------
Najlepsza klimatyzacja
05-09-2014 16:58
kastekff Offline
Nieobecny

Ilość postów: 3
Metoda BELLA -

korzystam i przynosi pozytywne rezultaty w moim wieku
07-09-2014 18:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
nadjeżda Offline
Nieobecny

Ilość postów: 5
Języków naprawdę warto się uczyć. To inwestycja na przyszłość. Szansa na znalezienie lepszej pracy, na wybicie się na rynku wśród innych kandydatów do danej posady. Angielski dzisiaj zna mnóstwo osób, także dobrze też, jeśli znamy jakiś mniej popularny język, chociażby niemiecki, francuski czy włoski. Jeśli jest to jakiś jeszcze bardziej "egzotyczny" język, np. japoński albo hindi, to tym lepiej. Przy okazji odsyłam Was pod poniższe linki - przeczytajcie co nieco jak znajomość języków pomaga w karierze zawodowej:

http://www.praca-ustron.pl/porady-dla-pr...ce-latwiej
http://www.praca-jaworzno.pl/porady-dla-...psza-prace
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-01-2015 15:33 przez nadjeżda. Edit Reason: N/A)
10-01-2015 15:32
aniakater Offline
Gimnazjalista

Ilość postów: 54
(05-09-2014 16:58)Janek31 napisał(a):  Ja nauczyłem się angielskiego w bardzo prosty sposób. Grałem w dużo gier w języku angielski, oglądałem filmy i bajki z napisami polskimi a lektorem angielskim i przyniosło to efekt. Ostatecznie w szkole popracowałem nad wymową i znam teraz angielski w bardzo dobrym stopniu Smile

To jest całkiem dobry sposób na to, żeby się jakoś 'obyć' z językiem, tylko musimy dodatkowo skupić się na gramatyce, akcencie etc., ponieważ z samych filmów czy gier tej wiedzy nie wyniesiemy.
14-01-2015 10:50
frun Offline
Nieobecny

Ilość postów: 7
JA najbardziej lubię się uczyć przez fiszkiSmile
25-01-2015 19:22
aniakater Offline
Gimnazjalista

A mnie ta fiszki zawsze irytowały - może dlatego, że nauka za ich pomocą jest bardzo chaotyczna, a ja lubię systematyczność i uporządkowanie.
26-01-2015 18:01
danielekz Offline
Nieobecny

uczę się jezyka angielskiego na skype i jak najbardziej jest okey Wink

biuro podróży Olsztyn
17-02-2015 08:55
Kamil913
Unregistered

Najlepsza metoda nauki czegokolwiek, to po prostu się nie poddawać. Wtedy wszystkie inne techniki się chowają Smile
11-03-2015 23:21
MichalinaKowalczyk Offline
Nieobecny

Ilość postów: 4
Zdecydowanie, jeżeli się człowiek uprze, bez względu na metodę nauki, jest w stanie niemalże wszystkiego się nauczyć. Ja w szkole długo nie mogłam zmotywować się do nauki niemieckiego, a tera regularnie uczę się tego języka korzystając z materiałów dostępnych na stronie http://www.niemiecki.nauka-jezyka-online.pl/ i idzie mi coraz lepiejSmile
02-04-2015 22:07
gradqrre
Unregistered

Tylko prywatne lekcje chyba że mamy duże umiejętności językowe
07-04-2015 18:47
aniakater Offline
Gimnazjalista

Prywatne lekcje byłyby najlepszą, choć dość kosztowną, opcją.
21-04-2015 12:06

Otrzymałeś odpowiedź na swoje pytanie? Nie zapomnij podziękować :). Wystaw ocenę w gwiazdkach!