Pokaż nowe posty | Oznacz wszystkie jako przeczytane | Szukaj
Wątek zamknięty 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zimowy wypoczynek nad morzem
Autor Wiadomość
jalcyn Offline
Nieobecny

Ilość postów: 8
Reputacja: 0
RE: Zimowy wypoczynek nad morzem
Też nie miałbym ochoty wybierać się zimą nad nasze zimne morze. Rozumiem, że kwatery są na pewno wtedy tańsze, ale co z tego, skoro nie ma nic do roboty?
Już raczej radziłbym uzbierać trochę i wybrać się na południe, do Chorwacji na przykład. Pięknie jest w Dubrowniku
To też miasto nad morzem, ale w ciepłym klimacie, więc jest o wiele przyjemniej. No i naprawdę Chorwacja jest zachwycająca, byłem tam jakiś czas temu i naprawdę chętnie znów wróciłbym w tamte rejony.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-02-2016 10:23 przez snaakee. Edit Reason: )
12-02-2015 10:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
bueno Offline
Nieobecny

Ilość postów: 3
JA też wolałabym latem wybrać się nad morze, ale jeśli nie ma innej opcji, to wole gapić się na fale niż próbować nie zabić sie na nartach Big Grin
04-03-2015 21:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
meliska Offline
Nieobecny

Ilość postów: 4
Mi się wydaje, że zima nad morzem może być świetnym odpoczynkiem. Razem z mężem już od kilku lat wybieramy się nad morze o tej porze roku. Myślę, że dobrym miejscem może być Sopot - można wtedy za darmo korzystać z molo i wdychać jod, po który przecież się przyjechałoWink.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-01-2016 11:27 przez snaakee. Edit Reason: )
20-07-2015 10:36
PannaHelka Offline
Nieobecny

Ilość postów: 1
Nie polecam wypoczynku nad morzem zima, bo jest bardzo zimno i nie ma zbyt ładnych widoków. Zdecydowanie ładniejsze są góry lub chociażby mazury.
20-01-2016 17:12
mini453 Offline
Nieobecny

Ilość postów: 2
Najlepiej jechać nad morze jesienią. Jest tanio i zdrowo. Poza tym nie ma nawału turystów.
29-01-2016 21:47
Wątek zamknięty 

Otrzymałeś odpowiedź na swoje pytanie? Nie zapomnij podziękować :). Wystaw ocenę w gwiazdkach!

Skocz do: