Pokaż nowe posty | Oznacz wszystkie jako przeczytane | Szukaj
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmiany na forum
Autor Wiadomość
snaakee Offline
Administrator

Ilość postów: 1 703
Reputacja: 5
Zmiany na forum
Cześć,
Na wniosek forumowiczów przyjrzałem się forum Olimpiady Geograficznej. Panuje tam lekki nieporządek, dlatego zdecydowałem się dokonać podziału forum na subfora dotyczące poszczególnych konkursów. Obecny podział prezentuje się następująco:
- OGiN
- Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH
- Kuratoryjny konkurs z geografii dla liceum
- Misyjna Olimpiada Znajomości Afryki
- pozostałe

Systematycznie przenoszę wątki to poszczególnych subforów, jednak prosiłbym o pomoc moderatorów, aby w wolnej chwili poprzenosili stare wątki do odpowednich subforów wg nowego podziału.

I teraz pytanie do użytkowników. Co Wy na to, żeby na takiej samej zasadzie wydzielić najczęściej powtarzające się prośby o pomoc w Pomóżcie . Obecne wątki zbiorowe są nieskuteczne, a moderacja wątków, gdy ktoś założy nowy temat ze skalą, jest uciążliwa.

Można stworzyć Subfora:
- Zadania ze skali
- Zadania na wysokość górującego Słońca
- Zadania na czas miejscowy, urzędowy oraz linia zmiany daty

Czekam na Wasze sugestie, czy zgadzacie się z takim pomysłem oraz liczę na pomoc moderatorów w uporządkowaniu działu Olimpiada Geograficzna.

pozdrawiam,
GeoZone.pl - serwis geograficzny
29-11-2009 15:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Karola3 Offline
Student

Ilość postów: 381
RE: Zmiany na forum
(29-11-2009 15:21)snaakee napisał(a):  - Kuratoryjny konkurs z geografii dla liceum

Dla liceum? A dlaczego tylko tu można usunąć post?
29-11-2009 15:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
snaakee Offline
Administrator

Ilość postów: 1 703
RE: Zmiany na forum
Literówka, chodziło o Gimnazjum.
Co do możliwości edycji/usuwania będę musiał przejrzeć uprawnienia. Sprawdźcie proszę, czy działa wszystko tak, jak trzeba i w razie problemów dajcie mi znać.
---------------------------------------
Mały update:
- przeniosłem wszystkie wątki do prawidłowych subforów.
- proszę o przetestowanie, czy możecie robić ze swoimi postami to, co robiliście wcześniej (tj. edytować, usuwać itd.).

pozdrawiam,
GeoZone.pl - serwis geograficzny
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-11-2009 16:02 przez snaakee. Edit Reason: )
29-11-2009 15:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Odpowiedz 

Otrzymałeś odpowiedź na swoje pytanie? Nie zapomnij podziękować :). Wystaw ocenę w gwiazdkach!