Pokaż nowe posty | Oznacz wszystkie jako przeczytane | Szukaj
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
zrodla informacji/odpowiedzi
Autor Wiadomość
noe_83 Offline
prof. zw. dr hab. inż. GeoForum

Ilość postów: 1 069
Reputacja: 8

No ja w technikum 5cio letnim miałem przez jeden rok po jednej godzinie tygodniowo :?
A jeśli chodzi o te studia stricte geograficzne to ja mogę się tymże kierunkiem wykształcenia pochwalić - licencjat - geografia fizyczna Tongue a od października zaczynam meteorologie II stopień wink

"Nic nie przyniesie większej korzyści ludzkiemu zdrowiu oraz nie zwiększy szans na przetrwanie życia na Ziemi w tak dużym stopniu, jak ewolucja w kierunku diety wegetariańskiej."

Albert Einstein
22-09-2007 23:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Nowaker Offline
Administrator

Ilość postów: 253
Reputacja: 5

Gratuluję Noe! Ja zaczynam I rok studiów - kierunek niezbyt geograficzny - informatyka ;)

Co do tego, że jest tylko jedna godzina w tygodniu - spójrz na to, arrturro, z drugiej strony. Mnie - matematykowi - nie bardzo geografia jest potrzebna. Każda godzina dodatkowa - to kolejna niepotrzebna godzina. I powrót do domu nie popołudniem, ale wieczorem. A kto zainteresowany danym przedmiotem - ten już sobie znajdzie dodatkowe lekcje, czy fora geograficzne...

Zobacz arrturro, ile jest niepotrzebnych lekcji w liceum. Dla mnie niepotrzebne były:
- j. polski (co autor miał na myśli... Ale ostatecznie bym zostawił - przecież warto wiedzieć, kim był Wyspiański)
- wiedza o społeczeństwie (pierdoły...)
- wiedza o kulturze (heh...)
- geografia (słaby nauczyciel, na lekcjach tylko siedzieliśmy - w gimnazjum geografia była jednym z moich ulubionych przedmiotów)
- j. łaciński (jedna lekcja - na szczęście tylko jedna...)
- biologia (nadal nie wiem, do czego służy trzustka)
- historia (dwie godziny męczarni)

Ogólnie rzecz biorąc - dla mnie winny tylko istnieć lekcje: angielski, niemiecki, rosyjski, matematyka, fizyka, chemia, przedsiębiorczość, przysposobienie obronne (dzięki temu komuś może życie uratuję).

Pozdrawiam,
Nowaker
Portal geograficzny GeoZone - geografia

23-09-2007 01:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
luca Offline
Nie wiadomo za bardzo co tu robi...

Ilość postów: 2 070
Reputacja: 5

A dla mnie Polski, Historia, Wos, Geografia, PO, Chemia. Wogóle wszystkie przedmioty są ciekawe, jeżeli nauczyciel umie przekazac wiedzę.

[Obrazek: 17ac737c128460c1.gif]
23-09-2007 18:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
arrturro Offline
SM Don Arrturro

Ilość postów: 2 196
Reputacja: 8

a ja bym podziękował fizyce...tak więc zamknijmy temat, bo każdy stwierdzi co innego ;] o gustach się ponoć nie dyskutuje... Tongue

http://centruminicjatyw.org
http://olimpiadageograficzna.edu.pl
25-09-2007 21:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Odpowiedz 

Otrzymałeś odpowiedź na swoje pytanie? Nie zapomnij podziękować :). Wystaw ocenę w gwiazdkach!

Skocz do: